Proponowany post

Kolekcja Nike X Converse 'Champions Think 16' - Zapowiedź

04 kwiecień 2018
Kolekcja Nike X Converse 'Champions Think 16' - Zapowiedź

Z obozu Nike wypłynęła dziś bardzo ciekawa informacja dotycząca kolekcji, którą z pewnością zainteresują się wszyscy entuzjaści obuwia basketowego. Nazywa się ona "Champions Think 16" i składać się będzie z modeli Nike i Converse, które były "świadkami" historycznych wydarzeń na parkietach NBA. 

Mamy tutaj trampki Converse, czyli buty kojarzone z początkami ligi i czasami, w  których Bill Russell zdobywał swoich 11 mistrzowskich pierścieni. Są też późniejsze skórzane buty Dr. J czy Converse'y z lat 80. Głównym punktem są jednak modele Nike i Jordan Brand. Nam szczególnie spodobały się Zoom Kobe 1 w kolorach Lakers, podobne do tych, w których Bryant zdobył 81 punktów przeciwko raptors. Zanosi się też na powrót pierwszego modelu Lebron Soldier 2007 roku, w którym King James wystąpił w pierwszym w karierze finale NBA. Podobnie ma się sprawa z KD 4 z finałów 2012 roku. Poza tym w kolekcji znajdą się Air Force 1 i Air Maestro 2. Wisienką na torcie są modele Air Jordan 1, 11, 14 i XX8. 

Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji dotyczących tej kolekcji, a takowe powinny pojawić się wkrótce. Stay tuned.

  

Tagi: -