Proponowany post

Kolekcja Odzieży NRG AG Utility ' Cactus Trails' Od Travisa Scotta Oraz Nike Zadebiutuje Jeszcze W Tym Miesiącu

20 maj 2020
Kolekcja Odzieży NRG AG Utility ' Cactus Trails' Od Travisa Scotta Oraz Nike Zadebiutuje Jeszcze W Tym Miesiącu

Większość z Was z niecierpliwością wyczekuje zbliżającej się wielkimi krokami premiery kolejnego kolaboracyjnego projektu amerykańskiej marki Nike oraz Travisa Scotta. O ile wszytko pójdzie zgodnie z zapowiedziami to jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 29 maja w starannie wyselekcjonowanych sklepach zobaczymy nadchodzące Travis Scott x Nike Air Max 270 React 'Cactus Trails'.

Prócz butów w sprzedaży zobaczymy również naprawdę świetną kapsułę odzieży, na którą składają się trzy pozycje. Do wyboru będziemy mieli hoodie, spodnie oraz koszulkę. Wszystkie te rzeczy charakteryzuje połączenie klasycznego stylu ubrań Nike z militarnym stylem utility przepełnionym masą dodatkowych, często odcinających się kolorystycznie, jasnych kieszeni na suwak, co najbardziej widać w przypadku bluz i spodni. Dodatkowo w przypadku tych drugich klasyczną czerń przełamano nieśmiertelnym wzorem camo na tylne. Elementem łączącym jest pomarańczowe logo Nike oraz Cactus Jack pojawiające się na ubraniach, które swoim kolorem nawiązuje do nadchodzących butów.

Całość w sprzedaży pojawić ma się tego samego dnia, co wyżej wspomniane sneakersy, czyli 29 maja TUTAJ.Dodatkowo poniżej podrzucamy Wam listę przybliżonych cen:

NRG AG UTILITY PO HOODIE $150 / £129.95 / €150

NRG AG UTILITY SWEAT PANTS $125 / £104.95 / €125

NRG AG Tee $70 / £59.95 / €70 

Nike