Proponowany post

Kolekcja T-Shirtów „The Box Logo Collection” 21-letniego Jamesa Bogarta Idzie Pod Młotek. Jej Szacowana Wartość to 2 Miliony $

24 listopad 2020
Kolekcja T-Shirtów „The Box Logo Collection” 21-letniego Jamesa Bogarta Idzie Pod Młotek. Jej Szacowana Wartość to 2 Miliony $

W maju 2019 roku dom aukcyjny Sotheby's na prośbę japońskiego kolekcjonera akcesoriów Supreme Yukio Takahashi zorganizował sprzedaż ponad 1300 unikalnych itemów zbieranych w latach 1998-2018, o czym dowiedzieć się mogliście tutaj.

Dziś mamy dla Was jeszcze większą petardę. Niejaki James Bogart, kolejny kolekcjoner Supreme uznawany jest za posiadacza 'wszystkich t-shirtów Box Logo Supreme, które kiedykolwiek powstały'! Obecnie oczekuje się, że aukcja zatytułowana „The Behind the Box: 1994-2000” zostanie sprzedana za ponad 2 miliony dolarów, przebijając tym samym kolekcję 248 decków Supreme, które wylicytowano za 800.000k zielonych. Uważa się też , że jest to pierwsze tak obszerne znane światu archiwum pożądanych koszulek, a Christie's, uznaje, że „stanie się najcenniejszą kolekcją materiałów Supreme, jakie kiedykolwiek można było zaoferować w jednej sprzedaży”.

Kolekcja „The Box Logo Collection” została zgromadzona przez 21-letniego Jamesa Bogarta, który zaczął zbierać nowojorskie produkty marki w 2014 r. Archiwum ma zostać wystawione na wystawie u Christie's w Nowym Jorku w ramach prywatnej. Pomimo tego, że prawie wszyscy powiedzieli, że nie byłoby możliwe zebranie wszystkich koszulek Supreme Bogo, Bogart dzieki swojej determinacji zdecydował się na przeszukiwanie niemal każdego kontynentu i dużego miasta, gdzie można było znaleźć najbardziej wyszukane kąski. 

Według kolekcjonera najcenniejsza w asortymencie jest koszulka WTAPS Box Logo z 1999 roku. Podobno istnieje tylko 30 wydrukowanych sztuk powstałych na blankach NEIGHBORHOOD i nigdy nie zostały one upubliczniony. Dodatkowo niedawno jeden unikalny egzemplarz został sprzedany za ponad 35.000 $. Bogart ujawnia, że ​​szczęście i wyczucie czasu związane z gromadzeniem „The Box Logo Collection”, nie byłoby możliwe do zdobycia za pomocą nieograniczonych funduszy.

Sprzedaż rusza 1 grudnia (KLIK). Przejdź też do specjalnej strony do „The Box Logo Collection”, aby dowiedzieć się więcej o kolekcji Jamesa Bogarta.