Proponowany post

Kolorowa Wersja Reebok Shaqnosis

31 marzec 2020
Kolorowa Wersja Reebok Shaqnosis

Na początku roku na sklepowych półkach po raz kolejny pojawiła się oryginalna kolorystyka Reebok Shaqnosis. Czarno-biała wersja jest bardzo ceniona wśród sneakerheadów. Żeby jednak nie było nudno, stworzona została kolorowa wersja. Nie wiemy, jak zostanie ona przyjęta. Zerknijcie na kilka pierwszych zdjęć, jakie pojawiły się w sieci.

Baza cholewki to granatowy zamsz, do którego zostały przyszyte kolorowe paski. Do tego mamy czarny, meshowy język i sockliner. Przechodzące kolory na cholewce i grafika na wkładce sugeruje, że ten wariant kolorystyczny inspirowany jest termowizją. Niestety nie są to informacje potwierdzone przez markę. Na butach nie brakuje logo Reeboka i pakującej podobizny Shaqa. Całość stoi na kolorowej podeszwie środkowej i jasnym outsoleu.

W komentarzach dajcie nam znać, jak podoba Wam się omawiana wersja Reebok Shaqnosis. Buty już wkrótce powinny pojawić się w sprzedaży. Niestety nie wiemy, czy będą dostępne w polskich sklepach, ale niewykluczone, że znajdą się w ofercie Warsaw Sneaker Store