Proponowany post

Kwietniowe Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal' W Pełnej Okazałości

29 styczeń 2021
Kwietniowe Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal' W Pełnej Okazałości

Już 17 kwietnia ( mamy nadzieję, że związane z pandemią obostrzenia do tej pory zdążą się już poluźnić ) nadarzy się kolejna okazja, aby w bezpieczny sposób ustawić się w kolejce pod Warsaw Sneaker Store czy Sklepami Koszykarza, gdzie debiutować będzie nowa, naprawdę świetna kolorystyka kultowych Air Jordan 1 High OG - 'Hyper Royal'

Mimo tego, że jest to zupełnie nowa, stosunkowo prosta wersja barwna tej ponadczasowej sylwetki, to właśnie jej niewymuszony wygląd powoduje to, że buty naprawdę mogą się podobać. Biorąc pod uwagę Wasze komentarze wiemy, że tak właśnie jest i wielu naszych czytelników zaciera na nie ręce. Same buty jak przystało na rasowe Air Jordan 1 High OG w dużej mierze wykonane są przy użyciu naturalnej skóry w białym kolorze z dodatkiem szarości na Swoosh'u oraz wysokim kołnierzu wokół kostki. Wszytko to, wzbogacono o błękitny, poprzecierany zamsz, który świetnie komponuje się z niebieskimi nićmi podkreślającymi niemal każdy panel. Buty jako całość prezentują się naprawdę schludnie, świeżo i prosto, co oznacza, że Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal' zrzeszą wokół siebie masę fanów basicowych stylizacji, czy prostej mody ulicznej w stylu vintage. Ponadczasowy fason plus prosta kolorystyka to coś, co naprawdę lubimy, a Wy? W sekcji komentarzy poniżej.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal'

Tak jak wspominaliśmy, sprzedaż butów ruszy 17 kwietnia, czyli idealnie na rozpoczęcie sezony wiosennego. Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal'  kosztować bedą standardowe 170$.

Air Jordan 1 High OG “Hyper Royal”
Kolor: Hyper Royal/Light Smoke Grey-White
Kod: 555088-402
Data Premiery: 17 kwietnia, 2021
Cena: $170