Proponowany post

Kyrie Irving Pokazał Całą Kolekcję 'SpongeBob'

17 lipiec 2019
Kyrie Irving Pokazał Całą Kolekcję 'SpongeBob'

Pod koniec maja mogliście na naszej stronie natrafić na wpis, w którym pokazywaliśmy Wam zdjęcia Nike Kyrie 5 'SpongeBob'. Ten wariant kolorystyczny jest częścią kolekcji dedykowanej popularnemu serialowi animowanemu z kanału Nickelodeon. W jej skład wchodzą dwa modele: Nike Kyrie 5 i Nike Kyrie Low 2, które pomalowano w ten sposób, by odpowiadały głównym bohaterom kreskówki. Osoby, które chociaż raz oglądały "SpongeBoba Kańcistoportego" raczej bez problemu dopasują postaci do butów.

Żółte, to oczywiście SpongeBob, którego mieliśmy okazję już widzieć. Różowe, to Patryk natomiast zielona wersja Kyrie 5, to Skalmar Obłynos. Wszystkie trzy prezentują się naprawdę dobrze i ciężko jest nam wyłonić z nich faworyta, choć chyba najbardziej pasuje nam Patryk. Nike Kyrie Low 2, czyli najnowsza odsłona rodziny butów Irvinga została przypisana do Pana Kraba i Sandy. Te modele, pod względem kolorystycznym również wyglądają całkiem nieźle. Trochę szkoda, że nie są to jednak Kyrie 5. Poza tym, że buty mają na sobie kolory danych postaci, po wewnętrznej stronie języka umieszczono ich imiona. 

Z niecierpliwością będziemy czekali na jakiekolwiek informacje dotyczące premiery. W tej chwili nie ma żadnych konkretów. Spodziewamy się jednak, że kolekcja SpongeBob x Nike Kyrie będzie limitowana i raczej trudno dostępna. Damy Wam znać, gdy tylko czegoś się dowiemy, dlatego zaglądajcie na tenisufki.eu. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak podobają Wam się buty z tej kolekcji. Piszcie w komentarzach.