Proponowany post

Kyrie Irving W Tajemniczych Butach

15 październik 2018
Kyrie Irving W Tajemniczych Butach

Już jutro rozpoczyna się nowy sezon NBA! Jesteśmy tym faktem bardzo podekscytowani, bo po pierwsze tęskniliśmy za najlepszą koszykarską ligą Świata, sporo zawodników zmieniło kluby, co zawsze wprowadza pewien dreszczyk emocji, zmienia rozkład sił w lidze, jedne drużyny stają się mocniejsze inne słabsze. Znowu będziemy mogli obserwować tych najlepszych, czy dobrze przepracowali okres wakacyjny i będą na jeszcze wyższym poziomie, a może talent któregoś z mniej znanych zawodników eksploduje i urodzi nam się nowa gwiazda? Przekonamy się już niedługo. My jako fanatycy kicksów będziemy znowu mogli obserwować to, w jakich butach zawodnicy wybiegną na parkiet. Część z nich już za chwilę pokaże nam swoje nowe sygnowane modele. W tym miejscu wchodzimy w główny wątek niniejszego wpisu. Na jednym z ostatnich treningów Kyrie Irving miał na nogach zupełnie nowe, tajemnicze buty. Od razu pojawiły się spekulacje, że mogą to być Nike Kyrie 5. Niestety nikt nie potwierdził tej informacji, ale też nikt nie zaprzeczył, że to najnowsze buty Irvinga. Wszystko jednak na to wskazuje.

Buty, które Kyrie miał na nogach były w czarne, co nam od razu kojarzy się z modelami prototypowymi, które w większości przypadków są właśnie w tym kolorze. Wygląda na to, że cholewka wykonana jest z podobnych materiałów co poprzednie modele Kyrie. Na nasze oko mamy tutaj syntetyczną siateczkę wzmocnioną Fuseowymi panelami. Widać też dość niecodziennie zaprojektowany system sznurowania oparty na włóknach Dynamic Flywire. Jest też ogromny Swoosh po jednej i po drugiej stronie, na języku zaś można dostrzec autograf Irvinga i jego logo. Podeszwa również wygląda podobnie, jak wcześniej, jest lekko zaokrąglona i ma dość agresywnie wyglądający bieżnik. Prawdopodobnie w środku jest poduszka Zoom Air, choć mamy nadzieję, że grubsza niż ostatnio i umieszczona także w śródstopiu. O tym przekonamy się jednak dopiero wtedy, gdy pojawią się kolejne zdjęcia. 

Jak myślicie, czy właśnie tak będą wyglądały Nike Kyrie 5? A może to jakiś inny model np. Flytrap 2? Może Kyrie 5 będą wykonana e z lepszych materiałów? Mamy nadzieję, że wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania. Jeśli jednak mamy przed oczami nowe buty Irvinga, to jak Wam się podobają? Dajcie nam znać w komentarzach. My będziemy bardzo uważnie obserwowali, w czym Kyrie wybiegnie już jutro na parkiet, jego Boston Celtics zagrają w meczu otwarcia z Philadelphia 76ers. Prawdopodobnie już w tym tygodniu startujemy z kolejnym sezonem cyklu "Co Na Parkiecie Piszczy". Stay tuned!