Proponowany post

Lebron James Po Raz Pierwszy Widziany W Stroju Lakers

09 sierpień 2018
Lebron James Po Raz Pierwszy Widziany W Stroju Lakers

Po raz pierwszy od czasu ogłoszenia swojej decyzji o przejściu do Los Angeles Lakers, Lebron James pokazał się w oficjalnym uniformie swojej nowej drużyny. Wcześniej podczas jednego z meczów ligi letniej miał na sobie spodenki Mitchell & Ness w kolaboracji z Just Don, możecie sobie to przypomnieć, klikając tutaj. Wówczas miał na nogach swoje Nike Air Zoom Generation w wersji fioletowej. Tym razem na nogach miał model nienależący do jego sygnowanej linii, a do legendy Jeziorowców, Kobe Bryanta. King James miał na nogach kolejne ekskluzywne wydanie Nike Kobe 1 Protro w kolaboracji z Undefeated

Buty mają żółtą cholewkę, na której da się dostrzec kamuflaż. Do tego mamy czarny język, Swoosh, kołnierz i sznurowadła. Nie brakuje logo Undefeated, które tym razem jest w kolorze fioletowym, co nadaje tej wersji Lakersowego charakteru, czyli bardzo słuszną z uwagi, że to Kobasy. Od spodu mamy białą, kontrastującą podeszwę z płytką z włókna węglowego. Nie da się ukryć, że lebron w butach Bryanta to małe zaskoczenie, choć nie od dziś wiadomo, że obaj panowie darzą się ogromną sympatią i wzajemnym szacunkiem. Ciekawe, czy w nadchodzącym sezonie King James zdecyduje się na wystąpienie w którymś z meczów w tych Kobasach...lub jakichś innych, które posiada tylko on.

Niestety nie mamy na razie żadnej informacji, czy Undefeated x Nike Kobe 1 Protro Lakers PE kiedykolwiek pojawią się w sprzedaży. Możliwe, że marka planuje jakiś event w Los Angeles, podczas którego buty będą do zdobycia. Oczywiście możemy jedynie spekulować. Będziemy jednak bardzo uważnie śledzili dla Was ten temat i jak tylko pojawią się jakieś informacje, to od razu się nimi z Wami podzielimy. Zaglądajcie na tenisufki.eu!