Proponowany post

Lebron James Pokazał Się W Ekskluzywnych Nike Air Zoom Generation

16 lipiec 2018
Lebron James Pokazał Się W Ekskluzywnych Nike Air Zoom Generation
Idealnie pasują do barw jego nowej drużyny.

W NBA trwa właśnie liga letnia, czyli czas dla młodych zawodników na pokazanie, na co ich stać i wywalczenie  miejsca w składzie i minut w nadchodzącym sezonie. We wczorajszym meczu na parkiecie w hali w Las Vegas, spotkali się ze sobą gracze Detroit Pistons i Los Angeles Lakers. Młodych zawodników swojej nowej drużyny, wspierał sam King James, który na trybunach pojawił się w shortach Just Don x Mitchell & Ness oraz swoim pierwszym sygnowanym modelu Nike Air Zoom Generation

Nie była to jednak zwykła para AZG. Lebron miał na nogach wersję 'Purple Suede', którą prawdopodobnie posiada tylko on. Buty mają zamszową cholewkę, której wszystkie elementy są w kolorze fioletowym, idealnie pasującym do barw Lakers. Buty matchowały do spodenek Just Don X Mitchell & Ness wzorowanych na old-schoolowych shortach jeziorowców z lat 80. i 90. 
Obecność Lebrona pomogła drużynie, która wygrała to spotkanie wynikiem 108-78. Teraz jedynie Lakers i Blazers mają na swoim koncie po 5 zwycięstw i 0 porażek. Jeziorowcy z pewnością bardzo poważnie myślą o kolejnym mistrzostwie Summer League. 

Ciekawe, czy Lebron James zdecyduje się w nadchodzącym sezonie na grę, choć w jednym meczu w tych Nike Air Zoom Generation. Miejmy nadzieję, że firma z Oregonu zdecyduje się na wprowadzenie kolorystyki 'Purple Suede' do sprzedaży. Z pewnością wielu fanów Lebrona i Los Angeles Lakers by sobie tego życzyło.