Proponowany post

Lebron James Pokazał Się W Specjalnej Wersji Nike Zoom Lebron 3

08 lipiec 2019
Lebron James Pokazał Się W Specjalnej Wersji Nike Zoom Lebron 3

Lebron James korzysta z dłuższej niż zwykle przerwy pomiędzy sezonami. Niedawno pojawił się na trybunach jednego z meczów NBA Summer League, mając na nogach bardzo ciekawą wersję kolorystyczną jednego ze swoich starszych, sygnowanych modeli. Chodzi o Nike Zoom Lebron 3, które King James darzy chyba ogromnym sentymentem. Jest to kolejna ekskluzywna wersja kolorystyczna tego modelu, w której Lebron pojawił się publicznie. Tym razem buty podkreślają przynależność klubową Jamesa. 

W związku z tym buty są w barwach Los Angeles Lakers. Lewy but ma górną część cholewki we fioletowym odcieniu, natomiast prawy w żółtym, a do tego kontrastujące detale. Mudguard w tym wydaniu Zoom Lebron 3 pokryty jest białą skórą lakierowaną. Podeszwa środkowa, to biała pianka, a jeszcze niżej są żółto-fioletowe podeszwy zewnętrzne. Na lewym bucie da się dojrzeć pierwsze litery imion dzieci Lebrona "BBZ" (Bronny, Bryce i Zhuri). Nie będziemy ukrywali, że buty bardzo nam się podobają. Jesteśmy ciekawi, czy tak wygląda para, czy LBJ założył po jednym bucie z dwóch różnych kolorystyk. Nam pasują oba scenariusze, a ten drugi skojarzył nam się z jednym z wydań Nike Kobe 7, gdzie jeden but był żółty, a drugi fioletowy. 

Niestety nie wiadomo, czy buty które King James miał na nogach, kiedykolwiek trafią do sprzedaży. Po cichu liczymy  na to, że Nike Basketball wprowadzi je na rynek. Obawiamy się jednak, że jest to ekskluzywne wydanie, którego szczęśliwym posiadaczem jest jedynie sam Lebron. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się Nike Zoom Lebron 3 'Lakers'.  

(Nike Kobe VII System 'Lakers')