Proponowany post

Lebron James W Nowej Kolorystyce Nike Air Force 1 Flyknit

18 luty 2019
Lebron James W Nowej Kolorystyce Nike Air Force 1 Flyknit

Podczas minionego All-Star Weekend odbywającego się w Charlotte w Północnej Karolinie działo się naprawdę dużo. Na nogach graczy zobaczyliśmy masę świetnych kicksów, ale to jedne tak naprawdę przykuły naszą uwagę. 'Nośnikiem' był sam Lebron James, który już niejednokrotnie zaskoczył nas tym, co miał na sobie.

Pod pseudonimem 'Carmel Chocolate Sundae' kryje się nowa kolorystyka bardzo wygodnych, niestety już nieprodukowanych Nike Air Force 1 w typowo letniej wersji Flyknit. Model ten na sklepowych półkach zadebiutował dokładnie 2 lata temu i po pewnym czasie zniknął z asortymentu marki. Czy to oznacza, że buty ponownie pojawią się w sprzedaży? Wszytko, na to wskazuje, ale jak będzie naprawdę, okaże się wkrótce. To, czym charakteryzują się buty to niewątpliwie nieregularny, trzykolorowy wzór o strukturze camo pokrywający całą powierzchnię upper'a i czarnymi, świetnie komponującymi się z resztą akcentami. Dodatkowo dochodzą do tego w pełni odblaskowe Swoosh'e na bokach oraz śnieżnobiała podeszwa wewnętrzna. Z tego, co kojarzymy, jeżeli chodzi o platformę, to jest ona zdecydowanie lżejsza niż w standardowej wersji tego modelu. Czy tak było i w tym przypadku? Wydaje się nam, że tak.

Niestety na ten moment nie mamy żadnych informacji na temat ewentualnego powrotu AF-1 w wersji Flyknit, ale może jest to mała zajawka tego, że jednak Nike zdecyduje się na taki ruch. Jeżeli tak się stanie, na pewno Was o tym poinformujemy. Jeżeli jednak już teraz szukasz tego modelu, sprawdź co znajdziesz tutaj.


Nike