Proponowany post

Lebron James Widziany W Jedynych W Swoim Rodzaju Nike Air Moc

19 październik 2018
Lebron James Widziany W Jedynych W Swoim Rodzaju Nike Air Moc

Zanim Lebron James wybiegł na parkiet Moda Center w Portland, by zagrać pierwszy oficjalny mecz w nowych barwach, jego drużyna Los Angeles Lakers odbyła szybki trening oraz poświęciła chwilę na rozmowę z dziennikarzami. Podczas tego spotkania King James miał na nogach model Nike Air Moc w kolorystyce nazwanej 'Cheetah'. Źródła podają, że jest to jedyna istniejąca para!

Trzeba przyznać, że akurat Lebronowi pasują te "kapcie", któere zestawił z białą skarpetą...w sumie jest królem i może robić, co chce. Cholewka tej jedynej w swoim rodzaju pary w całości pokryta jest materiałem przypominającym sierść geparda. Dokładnie ten sam materiał pokrywa tylną część Nike Lebron 16 w kolorystyce 'King', w której chwilę później James zagrał mecz. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości Nike zdecyduje się na wypuszczenie tych Air Moc. Na razie jednak nic nam na ten temat nie wiadomo. 

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć Lebrona w Nike Air Moc 'Cheetah'. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszego zdania na ich temat. Sam model jest bardzo kontrowersyjny, a ta konkretna kolorystyka tylko dodaje oliwy do ognia. Gdyby jednak Nike zdecydowało się na wypuszczenie tych butów, to czy ktoś z Was chciałby je mieć? Czekamy na Wasze komentarze.