Proponowany post

Lebron James Wyprzedził Michaela Jordana Na NBA All-Time Scoring List

07 marzec 2019
Lebron James Wyprzedził Michaela Jordana Na NBA All-Time Scoring List
Zrobił to w specjalnym wydaniu swoich butów!

Stało się! Dziś w nocy Lebron James wyprzedził Michaela Jordana na NBA All-Time Scoring List. King James zajmuje obecnie na niej czwarte miejsce, mając na swoim koncie 32 311 punkty. Następni na liście są Kobe Bryant, Karl Malone i Kareem Abdoul-Jabbar. Co ciekawe miejsca od 1-4 zajmują zawodnicy, którzy grali, lub nadal grają dla Los Angeles Lakers.
Przed rozpoczęciem spotkania przeciwko Denver Nuggets, do wyrównania ilości punktów MJ'a Lebronowi brakowało 30 oczek. King James chyba jednak przeczuwał, że historyczne osiągnięcie uda mu się zaliczyć już teraz, albowiem James wystąpił w tym meczu w specjalnym wydaniu swoich butów.

Projektanci Nike Basketball przygotowali na tę okazję kolorystykę Lebronów 16 inspirowaną Air Jordan 3. Można tutaj dopatrywać się odniesień zarówno do butów, w których występował MJ, ale też i Kobe Bryant, czyli jak już wiecie zawodnicy, których aktualnie Lebron oddziela na liście. Należy pamiętać, że w jednym z sezonów Bryant nie był związany umową z żadną marką i bardzo często grał w Jordanach. Kilka razy wystąpił w swoim Player Edition modelu Air Jordan 3. To właśnie do tych butów doszukujemy się nawiązań.
Buty, które Lebron miał na nogach mają białą cholewkę wykonaną oczywiście z materiału Battleknit 2.0. Na pięcie i z przodu umieszczono panele będące imitujące trójkowy Elephant Print, które zdobią liczne napisy. Z tyłu widnieje też branding "Nike Air", natomiast na języku mamy logo "Dunkman" w lakersowych barwach. Nawiązań do AJ3 nie zabrakło też w podeszwie, gdzie midsole jest biały z kawałkiem fioletowej farby, a całość stoi na szarym outsole'u.
Buty prezentują się naprawdę bardzo dobrze i w naszej ocenie z automatu stają się jedną z najlepszych wersji kolorystycznych modelu Nike Lebron 16. Szkoda, że pewnie nigdy nie ujrzymy jej w sprzedaży. Szkoda też, że to wielkie osiągnięcie Lebrona nie zostało zwieńczone zwycięstwem. Pomimo tego, że James zdobył 31 punktów 7 zbiurek i 7 asyst Lakers przegrali spotkanie, a ich szanse na playoffy maleją.

Zerknijcie na zdjęcia z meczu i dajcie nam znać, jak podobają Wam się Nike Lebron 16 inspirowane Air Jordan 3. Czekamy na Wasze komentarze.