Proponowany post

Lebron James Zagrał Przeciwko Miami Heat W Specjalnej Edycji Swoich Butów

28 marzec 2018
Lebron James Zagrał Przeciwko Miami Heat W Specjalnej Edycji Swoich Butów

Minionej nocy Miami Heat podejmowali u siebie Cleveland Cavaliers. Zanim jednak mecz się rozpoczął, w internecie aż huczało po wypowiedzi Lebrona, który zapowiedział, że na ten mecz ma przygotowaną specjalną wersję swojego modelu Nike Lebron 15. Sneakerheadzi preferujący buty koszykarskie od razu zaczęli spekulować i snuć domysły. Najczęściej pojawiającą się teorią była ta, że będzie to wersja nawiązująca do motywu "South Beach", którego historia sięga do ósmego modelu Lebronów. James, który w 2010 roku przeniósł swoje talenty do Miami, wywalczył z drużyną Heat dwa tytuły mistrzowskie. W tym okresie miał sporo fajnych kicksów, a jednymi z bardziej popularnych były właśnie limitowane Lebron 8 "South Beach". 
Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane w momencie, kiedy King James wybiegł na parkiet, mając na nogach parę rewelacyjnie wyglądających butów, będących kontynuacją kampanii "Lebron Watch"

Buty są w typowych kolorach, które można określić mianem "Miami Vice". Cholewka wykonana z Flyknitu łączy w sobie turkus i czerń. Z boku znajdziemy przyszytego Swoosha z białym obramowaniem. Do tego różowe akcenty w postaci sznurowadeł i autografu Lebrona na tylnym pasku. Od spodu czarny midsole z poduszką Max Zoom i transparentny outsole. Buty wyglądają rewelacyjnie i w naszym rankingu tegorocznych Lebronów, zajmują bardzo wysokie miejsce. 

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili, jak wygląda dostępność, wszak wszystkie poprzednie wersje w akcji "Lebron Watch" można było próbować zdobyć za pośrednictwem aplikacji Nike SNKRS. W przypadku "South Beach" przy butach podana jest informacja, że w tej chwili buty są zrobione tylko dla Lebrona. Nie wiadomo więc czy kiedykolwiek doczekamy się ich premiery. Pozostaje nam jedynie czekać.

W samym meczu, Lebron zagrał na niezłym poziomie, choć patrząc na jego statystyki można powiedzieć, że raczej się oszczędzał. Zdobył 18 punktów, 6 zbiórek i 7 asyst. Niestety jego Cavs przegrali spotkanie wynikiem 98-79. Cavaliers mają już zagwarantowany udział w fazie playoff, natomiast Heat walczą o utrzymanie swojej pozycji i zajęcie jak najlepszego miejsca w konferencji wschodniej. 

(Nike Lebron 8 "South Beach") 

 

Tagi: -