Proponowany post

Lebron James Zagrał W Kolejnej Ekskluzywnej Kolorystyce Swojego Modelu

16 maj 2018
Lebron James Zagrał W Kolejnej Ekskluzywnej Kolorystyce Swojego Modelu

Na drugi mecz przeciwko Boston Celtics, Lebron James miał przygotowaną specjalną parę butów. Były to oczywiście jego Nike Lebron 15 tyle, że w wydaniu 'SVSM'. Co ciekawe barwy jego szkolnej drużyny, pokrywają się z tymi w logo drużyny Celtów. Mecz rozgrywany był w TD Garden, więc buty idealnie pasowały do otoczenia. W tym wydaniu, Lebrony 15 wyglądają jak Nike Zoom Generation, o których pisaliśmy kilka dni temu (do przypomnienia po kliknięciu tutaj). Bardzo możliwe, że jest to swego rodzaju budowanie hype'u wokół AZG, które wśród wielu fanów są jednymi z ulubionych Lebronów. 

Buty, które King James miał na nogach miały cholewkę wykonaną z materiału Battleknit, podobnie z resztą jak wszystkie pozostałe piętnastki. Była ona w biało zielona i w kilku miejscach ozdobiona była złotymi dodatkami. Miała też na boku wyszyte logo Nike. Od spodu biała podeszwa zewnętrzna ze złotą poduszką Max Zoom. 
Jeśli chodzi o występ Lebrona to w ciągu 38 minut spędzonych na parkiecie, zdobył aż 42 punkty, dodał do tego 12 asyst i 10 zbiórek, notując tym samym kolejne triple double. Niestety te fenomenalne statystyki, okazały się niewystarczające, albowiem Cavs przegrali z Celtics 94-107. Stan rywalizacji to teraz 2-0 dla Bostonu, a na kolejne dwa mecze jedziemy do Cleveland.

Niestety nie wiadomo nic na temat ewentualnej premiery Nike Lebron 15 'SVSM', które James miał na nogach. Prawdopodobnie była to para wykonana tylko dla niego. 


 

Tagi: king james