Proponowany post

Lebron James Zagrał W Kolejnej Wersji Swoich Butów Z Serii 'Lebron Watch'

16 kwiecień 2018
Lebron James Zagrał W Kolejnej Wersji Swoich Butów Z Serii 'Lebron Watch'
#LebronWatch

Nie był to dobry początek playoffów dla Lebrona Jamesa i jego Cleveland Cavaliers. We wczorajszym, pierwszym meczu przeciwko Indiana Pacers, gracze z Ohio przegrali na własnym parkiecie 98 - 80. King James spędził na boisku aż 43 minuty, w tym czasie zanotował kolejne w karierze triple double, zdobywając 24 punkty, 12 asyst i 10 zbiórek. Po meczu zapytany, jak czuje się po porażce, odpowiedział, ze to tylko pierwszy mecz i że bywał już w gorszych sytuacjach. 
Podczas tego meczu, James miał na nogach kolejną odsłonę serii 'Lebron Watch'. Tym razem jego piętnastki inspirowane były modelem Nike z 2000/2001 roku, w których grał Vince Carter. Mowa tutaj o Nike Shox BB4

Czarno srebrna cholewka z Battleknitu, została spleciona w taki sposób, że bardzo dobrze odwzorowała Shoxy Cartera. Na butach nie zabrakło kilku detali, które podkreśliły całość; charakterystyczny zwór na toe boxie czy pięć kropek oznaczających "Alpha Project". Nawet poduszka pod piętą została pomalowana na fioletowo, tak by przypominała system Shox. 

Nie ma na razie żadnych informacji, czy Nike Lebron 15 'Shox BB4' kiedykolwiek będą do kupienia. Pewne jest to, że w trakcie trwania playoff King James wybiegnie na parkiet w następnych specjalnie przygotowanych wersjach swojego modelu. 

 


 Tagi: -