Proponowany post

Lebron James Zagrał W Nike Lebron 15 'Air Zoom Generation'

06 kwiecień 2018
Lebron James Zagrał W Nike Lebron 15 'Air Zoom Generation'

We wczorajszym meczu przeciwko Marcinowi Gortatowi i Washington Wizards, King James zagrał w kolejnej odsłonie serii "Lebron Watch". Tym razem Nike Lebron 15 inspirowane są pierwszym, sygnowanym modelem Jamesa, Nike Air Zoom Generation. Nie ma co ukrywać, że kampania, którą w tym roku prowadzi Nike z butami Lebrona jest szalenie dobra. Każda kolejna wersja, która się pojawia jest lepsza od poprzedniej, a przypomnijmy, że poza serią "Lebron Watch" mieliśmy jeszcze kolaborację z KITH

Buty, w których wczoraj Lebron wybiegł na parkiet inspirowane są kolorystyką "First Game" czyli tą, w której King James zadebiutował w 2003 roku w meczu przeciwko Sacramento Kings. Materiał Battleknit został spleciony w taki sposób, by odwzorować charakterystyczny panel boczny Zoom Generation. Dodatkowo z boku cholewki znajdziemy naszytego Swoosha. Na butach jest też wiele akcentów nawiązujących do pierwszego modelu, takich jak napis "Lebron" czy stare logo "LJ23" na pasku przy "języku". 
Naszym skromnym zdaniem jest to chyba najlepsza, jak dotąd odsłona serii "Lebron Watch" (może ex aequo z "South Beach"). Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczą ludzie odpowiedzialni za ten projekt. Nam siedzi w głowie inspiracja takimi modelami jak; Air More Uptempo, Air Penny, modele Barkley'a, a nawet Jordana (może Air Jordan 3 w związku z ich okrągłą rocznicą albo Air Jordan 1). 

Smutną informacją jest, że Nike Lebron 15 "Air Zoom Generation" zostały stworzone tylko i wyłącznie dla Lebrona. Nie wiadomo, czy Nike planuje za jakiś czas udostępnić je w swojej aplikacji SNKRS. Pożyjemy, zobaczymy. 

Przed rozpoczęciem fazy playoff, Cavs radzą sobie całkiem nieźle. Wygrali 5 meczów z rzędu i utrzymują się na 3 miejscu konferencji wschodniej. We wczorajszym spotkaniu James zagrał zgodnie z oczekiwaniami. Zdobył 33 punkty, 14 asyst i zabrakło mu jednej zbiórki (miał ich 9) do kolejnego w tym sezonie triple double. Cavaliers wygrali z Wizards 119-115. 

 

Tagi: -