Proponowany post

Air Max 97 Inspirowane Double Boxami Nike

Kolejny świetny projekt Nike.

Lebron James Zagrał W Swoich Nike Lebron 15 'Fruity Pebbles'

27 luty 2018
Lebron James Zagrał W Swoich Nike Lebron 15 'Fruity Pebbles'
A Wy, jakie macie ulubione płatki śniadaniowe?

W ostatnim rozegranym meczu Cleveland Cavaliers zmierzyli się z San Antoniu Spurs, a Lebron James wybiegł na parkiet w bardzo przyjemnie wyglądającej kolorystyce swojich Nike Lebron 15. Buty, których cholewka wykonana jest z Flyknitu, tym razem widzimy w opcji "Multicolor". Jest to odniesienie do ulubionych płatków śniadaniowych Jamesa, Fruity Pebbles. 

Razem z mulikolorową cholewką widzimy białe dodatki; sznurowadła i midsole, na którym King James napisał sobie #SFG (Strive For Greatness) i "Man In The Arena" na prawym. Na Lewym znalazły się imiona jego dzieciaków i #JamesGang. Od spodu widzimy outsole z transparentnej, błękitnej gumy. 
Przyznamy, że w tym wydaniu Lebrony 15 wyglądają bardzo dobrze i mamy nadzieję, że niedługo pojawią się one w sprzedaży, choć jak na razie Nike milczy w tej sprawie. 

Co do samego meczu, to Lebron zagrał na miarę swoich możliwości. Zdobył 33 punkty, 13 zbiórek i 9 asyst...zabrakło tylko jednej do kolejnego w tym sezonie triple-double. Niestety taka dobra linijka okazał się niewystarczająca, albowiem Cavs przegrali ze Spurs 94:110.   

 

Tagi: -