Proponowany post

LEGO x adidas Ultra Boost nadchodzą w czarno-zielonej kolorystyce

13 kwiecień 2021
LEGO x adidas Ultra Boost nadchodzą w czarno-zielonej kolorystyce

adidas Ultra Boost to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych sylwetek niemieckiej marki z trzema paskami. Model ten to bezkompromisowe połączenie miejskiej stylistyki kojarzonej ze sneakersami z nowoczesną, performanceową technologią zapewniającą maksymalny komfort użytkowania na co dzień. 

Stosunkowo niedawno sylwetka ta posłużyła jako baza do kolejnego wspólnego projektu adidasa z kultowym producentem klocków, marką LEGO - KLIK. W ramach przypomnienia debiutanckim projektem tego duetu były bardzo aktualnie pożądane ZX 8000, które powstały w ramach wskrzeszonego projektu A-ZX - KLIK. Raz jeszcze, ale już w nieco zmienionej formie oraz nowej kolorystyce na półkach wybranych sklepów zobaczyć mamy LEGO x adidas Ultra Boost. Tym razem cholewkę butów zabarwiono na dwa kolory, klasyczną czerń oraz stonowany odcień zieleni, które kontrastują ze śnieżnobiałą podeszwą - standardową platformą ze świetnie amortyzującej pianki Boost. Elementami, które zdradzają nam udział LEGO w tym przedsięwzięciu są trzy boczne paski brandingu oraz stabilizator na pięcie z charakterystycznymi wypustkami, które mamy na klockach. Wszystko też wskazuje na to, że w zestawie znajdziemy dodatkowe elementy, które będziemy mogli do nich przytwierdzić. W porównaniu do poprzedniego wydania tutaj gładki pozostaje toebox, a sama cholewka wykonana jest z innego rodzaju materiałów.

Na ten moment data premiery czarno-zielonych LEGO x adidas Ultra Boost nie jest nam znana. Co do dostępności, to jest spora szansa, że tak jak pierwsza wersja tego modelu, tak i ta zawita w Warsaw Sneaker Store