Proponowany post

LEGO x adidas UltraBoost DNA - Zapowiedź

22 luty 2021
LEGO x adidas UltraBoost DNA - Zapowiedź

Wszystkim fanom sportowego obuwia, nie tylko zagorzałym zwolennikom trzech pasków w pamięci napewno zapadł kolaboracyjny projekt adidasa i LEGO, którego gwoździem programu była limitowana wersja kultowych ZX8000 - KLIK. Chwilę po premierze, która odbyła się między innymi w Warsaw Sneaekr Store, w sieci pojawiła się zapowiedź kolejnych sześciu, tym razem zdecydowanie bardziej mono-kolorowych ZX'ów, o czym wspominaliśmy tutaj i jak się okazuje, to nie koniec współpracy na linii LEGO x adidas.

Duet ten sięga po performanceową sylwetkę modelu adidas UltraBoost DNA i tworzą jego specjalną odsłonę sygnowaną charakterystycznym logo LEGO. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydań, ta para również może pochwalić się 'klockowym' motywem, chociaż tutaj jest on bardziej niezwykły. Plastikowe elementy można znaleźć zarówno na spektakularnym toeboxie, jak i na całkowicie przezroczystych trzech paskach na boku. Gdzie indziej znajdziesz prostą, białą, plecioną cholewkę z usztywnieniem na palcach i pięcie w metalicznie srebrnym kolorze, podczas gdy wnętrze i logo Ultra BOOST mają charakterystyczne żółto-czerwone barwy LEGO. Język i wkładki to wspólne miejsce na umieszczenie logo, a kropką nad i jest śnieżnobiała podeszwa z pianki Boost z czarnym spodem.

Niestety, na ten moment data premiery LEGO x adidas UltraBoost DNA FY7690 nie jest nam znana. Wiemy jednak, że w dniu premiery, która być może odbędzie się w WS2, zapłacicie za nich równowartość 200$.