Proponowany post

Lepsze Zdjęcia Nike Air Force 1 Mid x Supreme 'NBA' Pack

01 luty 2018
Lepsze Zdjęcia Nike Air Force 1 Mid x Supreme 'NBA' Pack

Jak już za pewne wiecei Supreme i Nike mają dla nas kolejny projekt swojej kolaboracji (pisaliśmy o tym tutaj). Są to trzy kolory Air Force 1 Mid, które będą częścią wiosenno-letniej kolekcji na rok 2018. Buty powinny szczególnie spodobać się fanom koszykarskiej ligi NBA. 

Inspiracją dla tego projektu były skórzane kurtki z początku lat 2000, w których w owym czasie chodziły amerykańskie gwiazdy rapu. Tym sposobem postanowiono, że klasyczne białe, czarne i kobaltowe uptowny od góry do dołu ozdobione będą logotypami drużyn NBA z podziałem na konferencje. Na lewym bucie znajdziemy drużyny z zachodu takie jak Los Angeles Lakers, Portland Trail Blazers, Golden State Warriors czy San Antonio Spurs. Na prawym ekipy wschodu: Chicago Bulls, Boston Celtics, New York Knick, Cleveland Cavaliers czy Detroit Pistons. Oprócz tego na butach widnieje Box Logo i napis Supreme na pasku z rzepem. Zastanawia nas czy zmieściły się wszystkie emblematy drużyn NBA, wszak razem jest ich aż trzydzieści. Ciekawe też czy na wkładkach umieszczono jakąś specjalną grafikę. Odpowiedzi na te pytania powinniśmy poznać niedługo, bo Nike w kolaboracji z Supreme mają pojawić się w sprzedaży już w lutym. 

Dokładna data premiery ma być ogłoszona, miejmy nadzieję, że niedługo zobaczymy też więcej zdjęć. Jak podobają Wam się Supreme Nike AIr Force 1 Mid? Ktoś z Was będzie na nie polował? 

 










 

Tagi: -