Proponowany post

Letnia Kolekcja PROSTO Do Kupienia W Worldbox!

29 lipiec 2020
Letnia Kolekcja PROSTO Do Kupienia W Worldbox!
"Pocztówka z wakacji w mieście. Pozdro dla poławiaczy promieni."

Po czym możemy rozpoznać letnią, wakacyjną aurę unoszącą się w powietrzu? Poza upalną, chwilami dokuczliwą pogodą i wieczornym plenerowym spotkaniem w doborowym towarzystwie coraz więcej osób decyduje się odwiesić na wieszak ciemniejsze ubrania na rzecz jasnych, pastelowych kreacji, zapewniających komfort przy wysokich, lipcowych temperaturach. 

Jeżeli nadal szukacie dla siebie letnich odcieni w połączeniu z klasycznymi emblematami z pomocą przychodzi tutaj brand PROSTO ze swoją "Postcard Capsule Collection", w skład której wchodzą barwne bluzy, spodenki oraz koszulki z krótkim i długim rękawem. Patrząc na ostatnie ruchy polskiej marki z pewnością można powiedzieć, że PROSTO Wear, z łatwością łączy ze sobą nieco bardziej eleganckie fasony (co można było zauważyć chociażby przy współpracy z menswearową firmą Vistula) z przyjemnym, letnim stylem widocznym podczas ostatniej premiery. Pełen lookbook ''pocztówkowej'' kolekcji możecie obejrzeć tutaj.
Natomiast, jeżeli chodzi o zakup – możecie dokonać tego na oficjalnej stronie producenta oraz w sklepach stacjonarnych konceptu Worldbox w Gdańsku, Warszawie oraz Wrocławiu. Cały apparel wraz z akcesoriami takimi jak czapki, czy popularnymi ''streetbagami'' dostępny jest również na stronie internetowej, do której przeniesiecie się klikając tutaj. Radzimy się pospieszyć, "pocztówki" adresowane od producenta PROSTO cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem, nie będą na Was długo czekać!