Proponowany post

Asics GEL-Lyte III 'Dragon Fruit'

W letniej kolorystyce.

Li-NING Furious Rider Ace 1.5 'Black'

09 lipiec 2019
Li-NING Furious Rider Ace 1.5 'Black'

Żeby nie było, po raz pierwszy na temat butów chińskiej marki Li-NING mieliśmy okazję wspominać już 10 lat temu. Na przestrzeni tego czasu marka ta kojarzona była głównie z obuwiem projektowanym do gry w basket, a i w swoich szeregach ma kilku szanujących się graczy. Od kilku jednak sezonów brand próbuje swoich sił w szerokopojętym temacie sneakersów i musimy przyznać, że radzą sobie w nim naprawdę świetnie. 

Na swoim koncie mają futurystyczny, nieco przypominający nowe Balenciaga Track model butów Furious Rider Ace 1.5, który właśnie w kolorystyce 'Black' pojawił się w wybranych punktach sprzedaży. Zbudowaną z wielu połączonych ze sobą paneli cholewkę wykonano z połączenie meshowej siateczki, różnych rodzajów skóry oraz tworzywa sztucznego i neoprenu. Na całość dodatkowo nałożono sylikonową klatkę, która jest jednocześnie miejscem, przez które przeplecione są dwa komplety okrągłych sznurówek. Dopełnieniem czarnego look'u są białe, pojawiające się gdzieniegdzie akcenty jak nazwa marki, oznaczenie modelu czy symbole na gumowej podeszwie. 

Buty wyceniono na około 193$. Niestety, na ten moment nie są dostępne na terenie naszego kraju, co uważamy, że mogłoby się zmienić.
Li-NING