Proponowany post

Lifestylowy Odłam Wędkarskiej Marki DAIWA - PIER39 Prezentuje Wiosenno-Letni Lookbook '21

19 styczeń 2021
Lifestylowy Odłam Wędkarskiej Marki DAIWA - PIER39 Prezentuje Wiosenno-Letni Lookbook '21

Poczynania PIER39, submarki japońskiego brandu DAIWA znanego każdemu zapalonemu fanowi wędkarstwa bacznie śledzimy od początku jej powstania. Po dwóch świetnych kolekcjach, które pokazały, że na japońskim, naprawdę wypchanym po brzegi rynku, jest jeszcze miejsce przychodzi pora na trzeci, wiosenno-letni rzut przygotowany z myślą o 2021 roku. 

W najnowszym sezonie PIER39 utrzymuje spójnego ducha marki, łącząc miejski, streetwearowyi styl z podstawową wędkarską estetyką marki i jej technicznymi, funkcjonalnymi cechami, tak aby osiągnąć idealną równowagę. W kolekcji, oprócz inspirowanych wędkarstwem kurtek czy spodni z wieloma kieszeniami, znajdziemy również funkcjonalne tkaniny i luźne krawiectwo, które posłużyło marce PYER39 do stworzenia własnej interpretacji klasycznych elementy garderoby, takich jak koszule, kurtki, marynarki i spodnie, w casualowo-outdoorowym stylu. Większość elementów wyposażona jest w masę funkcjonalnych atrybutów, takich jak zapięcia na rzepy, regulowane mankiety, a także kieszenie do noszenia przedmiotów w elegancki, uporządkowany sposób. Kolorystycznie kolekcja zdominowana jest przez oliwkową zieleń i czerń, ale nie zabrakło też dozy koloru, którą zobaczymy na bardziej casualowych elementach, takich jak wcześniej wspomniane koszule, parki, T-shirty oraz kurtki. Nie zabrakło też nakryć głowy. 

Najnowsza kolekcja DAIWA PIER39 Wiosna/Lato 2021 u wybranych dealerów głównie na azjatyckim rynku pojawi się oficjalnie najbliższej przyszłości. PIER39