Proponowany post

Update: Air Jordan 1 High OG 'Court Purple'

Nowe zdjęcia rozwiały nasze wątpliwości.

Limited Edt x Asics-Tiger GEL 'KURO' & 'MURASAKI'

17 marzec 2017
Limited Edt x Asics-Tiger GEL 'KURO' & 'MURASAKI'

Singapurski butik Limited Edt po raz drugi w historii łączy siły z japońską marką Asics-Tiger. Wszystkich tych, którzy nie przypominają sobie pierwszego projektu odsyłamy tutaj, a reszcie prezentujemy dwie nowe kolorystyki modelu GEL-Lyte III oraz GEL-Lyte V. 

'KURO' to debiutujący w 1990 roku GEL-Lyte III ubrany w świetnej jakości naturalną skórę licową w luksusowym, brązowym kolorze. Jej powierzchnię zdobią laserowo wypalane kwiaty oraz złote detale w postaci oznaczenia modelu czy obwoluty bocznych, tygrysich pasków brandingu. Całość stoi na szczycie dwukolorowej, nakrapianej podeszwy. Kolejną sylwetką są 'MURASAKI', czyli nieco młodsze GEL-Lyte V również zdobione kwiatowym, tym razem purpurowo-błękitnym printem utkanym na żakardowej tkaninie. Całość uzupełniono o skórzane jak i neoprenowe panele spajające poszczególne elementy w jedno. Pięknie zdobioną cholewkę osadzono na szarej subtelnie zdobionej podeszwie z żółto-niebieskimi detalami. 

Buty do oficjalnej sprzedaży trafią już 30 marca. Dostępne będą zarówno i w butiku Limited Edt oraz wybranych sklepach na całym świecie.Asics-Tiger

Tagi: -