Proponowany post

Limitowane Fragment x sacai x Nike LDWaffle Zadebiutują Tej Wiosny

04 styczeń 2021
Limitowane Fragment x sacai x Nike LDWaffle Zadebiutują Tej Wiosny

Temat kolejnego kolaboracyjnego projektu pomiędzy Nike, a Fragment Design ciągnie się z nami od dłuższego już czasu. Nie jest to jednak następny projekt tego duetu, a nowe LDWaffle, to również działo Chitose Abe, założycielki japońskiej marki sacai. Sam naprawdę świetny model butów światło dzienne ujrzał w 2019 roku i po premierze 7 wersji kolorystycznych zostały wyparte przez swojego następce - sacai x Nike VaporWaffle, który teraz rządzi na rynku. 

Jak się jednak jakiś czas temu okazało, nadarzy nam się jeszcze jedna, prawdopodobnie ostatnia już szansa, na ponowne zdobycie zjawiskowych Nike LDWaffle, oczywiście wszytko za sprawą wyżej wspomnianego trio - Nike, Fragment Design oraz sacai. Buty charakteryzują się tą sama wielowarstwową konstrukcją w klimacie vintage z podwójnym językiem, kompletem sznurówek wplecionym w cholewkę, piętrową podeszwą z wysuniętym tyłem czy dwoma Swoosh'ami na ażurowym boku z siateczki. Elementem nowym ma być logo dwóch piorunów zamkniętych wkole od FD na mudguardzie powielone na jednej z metek na języku. Kolorystycznie postawiono na stonowany granat z dodatkiem kontrastującej bieli dopełniającej projekt.

Szczegóły premiery Fragment x sacai x Nike LDWaffle

Buty w sprzedaży zobaczyć mamy wiosną tego roku. Czy zawitają do stołecznego Warsaw Sneaker Store? Tego jeszcze nie wiemy. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 160$.

Fragment x Sacai x Nike LDWaffle
Kolor: Blue Void/Obsidian/White/White
Kod: DH2684-400
Data premiery: Spring 2021
Cena: $160


Nike