Proponowany post

Lookbook Jesienno-Zimowej Kolekcji and wander

17 czerwiec 2020
Lookbook Jesienno-Zimowej Kolekcji and wander

Japoński label and wander poruszający się po streetwearowo-outdoorowej ścieżce, to marka, którą każdy fan takich, będących aktualnie w trendzie klimatów powinien wziąć sobie na tapetę. Szczególnie teraz, kiedy to brand ten pochwalił się lookbookiem do nadchodzącej wielkimi krokami jesienno-zimowej kolekcji przygotowanej na ten sezon.

W nadchodzącej kolekcji znajdziemy wszystko to, co najlepszego ma nam do zaoferowania and wander. Szeroki przekrój okryć wierzchnich począwszy od lekkich, przez kamizelki po ciężkie, trzywarstwowe okrycia wierzchnie uzupełniono o wzorzyste polary, nieprzemakalne spodnie czy koszule. Wszystko z wyjątkiem polarów utrzymane jest w raczej stonowanych, ziemistych kolorach oraz czerni uzupełnionej o odblaskowe elementy 3M, oraz charakterystyczną, trójkątną metkę z logo marki. Wszystko wykonano z technicznie zaawansowanych materiałów, co niestety ma swoje odwzorowanie w cenach. W kolekcji prócz odzieży nie zabrakło też biwakowych akcesoriów.

Sprzedaż rusza w sierpniu tego roku. Niestety nie kojarzymy żadnego polskiego sklepu, który ma w swoim asortymencie produkty tej marki, a szkoda.


and wander