Proponowany post

Lookbook Wiosenno-Letniej Kolekcji Palace Skateboards Okiem Franka Lebona

05 luty 2021
Lookbook Wiosenno-Letniej Kolekcji Palace Skateboards Okiem Franka Lebona

Londyńska marka Palace Skateboards, czyli tak jak Supreme czołówka streetwearowej ligi zaprezentowała  lookbook swojej nadchodzącej kolekcji wiosna/lato 2021, uchwyconej przez fotografa Franka Lebona. Lookbook zawiera szereg wyróżniających się elementów naprawdę obszernego arsenału, a nawet daje wskazówkę na temat nadchodzących kolaboracji.

Kluczowymi elementami ujawnionymi w lookbooku są oczywiście nowe pozycje GORE-TEX - występujących we wszystkim, od wzorów kamuflażu po jasny róż - a także odważną dzianinę i serię elementów graficznych. W nowej kolekcji Palace odnosi się do wielu rzeczy, od międzynarodowych drużyn rugby, przez czapkę z niestandardowymi herbami, po muzyka Alice Cooper, którego okładka albumu 'Constricted' została odtworzona jako „Palace Cooper”. Dodatkowo Palace zapowiada kolejną sezonową współpracę z adidas Originals. Oprócz sygnowanej koszulki, lookbook zawiera również pastelowe adidas Stan Smith z perforowaną literą „P” widoczną na bocznej ścianie.

Kolekcja Palace SS21 zostanie wypuszczona w sklepie internetowym i lokalizacjach w USA 12 lutego. Dodatkowo, Palace uruchomi specjalną europejską stronę internetową o godzinie 12:00 czasu środkowoeuropejskiego, zawierającą przedmioty z nowej kolekcji. Kolekcja zacznie trafiać do sklepów i online w Japonii oraz za pośrednictwem WeChat w Chinach dzień później.