Proponowany post

Lubisz szalone AJ1? To Doernbecher x Air Jordan 1 “What The” są dla Ciebie!

26 luty 2021
Lubisz szalone AJ1? To Doernbecher x Air Jordan 1 “What The” są dla Ciebie!

Współpraca Nike/Jordan ze szpitalem dziecięcym Doernbecher, a właściwie jego młodymi pacjentami trwa już od 17 lat. Na przestrzeni tego czasu na rynku pojawiła się masa ciekawych, często bardzo kolorowych i szalonych, ale pełnych nadziei połączonej z tragedią i cierpieniem, którą jest choroba. Chcąc podsumować ten czas designerzy z Oregonu mają dla nas bardzo szczególne wydanie kultowych już Air Jordan 1, których powstała bardzo ograniczona ilość.

Tytułowy Air Jordan 1 „What The Doernbecher” składa hołd 14 projektantom-pacjentom z całej genealogii projektów Air Jordan Doernbecher Freestyle, wykorzystując elementy każdego z nich. Ta specjalna edycja Doernbecher x Air Jordan 1 zapewnia klasyczny styl dzięki najwyższej jakości materiałom, wygodnej skórze i elastycznej, lekkiej amortyzacji Air ukrytej w podeszwie. Łącząc te detale ze wszystkich 14 poprzednich projektów Air Jordan x Doernbecer w jeden but dostajemy szokujące „What The”. Wszystkie nawiązania znajdziecie na załączonych grafikach. Na cześć 17 lat istnienia programu wyprodukowano tylko 17 par butów Doernbecher x Air Jordan 1 „What The”. Pierwszy model Air Jordan 1 „What The Doernbecher” z niestandardowym laserowym pudełkiem został sprzedany na aukcji podczas wydarzenia Virtually Freestyle w czwartek 25 lutego. Pozostałe 16 par zostanie sprzedanych na aukcji w serwisie eBay od godziny 12:00 czasu PT w piątek 26 lutego do godziny 12:00 czasu PT w środę 3 marca.

Cały dochód ze sprzedaży par Doernbecher x Air Jordan 1 „What The” przeznaczą na rzecz pacjentów i personelu OHSU Doernbecher na wiele różnych sposobów - od zapewnienia zaawansowanego leczenia klinicznego po wsparcie emocjonalne, które pomaga podnieść na duchu i szerzyć nadzieję.