Proponowany post

M2K Tekno, Czyli Nowe Dad Shoes Od Nike

13 kwiecień 2018
M2K Tekno, Czyli Nowe Dad Shoes Od Nike

Jak widać 'moda' na Dad Shoes nie słabnie i producenci nie tylko obuwia próbują swoich sił w tej materii. Dziś pokażemy Wam kolejną nowość zasilającą ten segment, tym razem od amerykańskiej marki Nike.

Już na pierwszy rzut oka widać, co było inspiracją przy projektowaniu M2K Tekno. Kultowy Air Monarch 4, który jest jednym z ulubionych butów starszego pokolenia, przeszedł szereg modyfikacji, i tak powstała tytułowa sylwetka. Masywny upper składający się z wielu kawałków naturalnej skóry zestawionej z miękką pianką na poszczególnych panelach. Ciekawym zabiegiem jest umieszczenie dwóch Swoosh'y na panelu bocznym. Co do kolorystyki tutaj też jest ciekawie. Jasną bazę wzbogacono o kontrastujący, pomarańczowy detal na tyle, a spód masywnej podeszwy wykończono dwoma odcieniami szarości.

No dobra, to teraz cena i data premiery. Buty w wybranych sklepach zadebiutować mają 19 maja, a zapłacić za nie będzie trzeba 100$, co wydaje się nie być wygórowaną kwotą. Jeżeli chodzi o dostępność kilka par powinno pojawić się w Warsaw Sneaker Store.Nike

Tagi: -