Proponowany post

Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

Jedenastki w nowej odsłonie.

Magic Stick x Nike Air Force 1 High 'VIP' Wykonane Są Z Tyveku

30 styczeń 2018
Magic Stick x Nike Air Force 1 High 'VIP' Wykonane Są Z Tyveku

Przed Wami kolejny nietuzinkowy projekt sportowej marki Nike, którego bazą stał się kultowy już, koszykarski model Air Force 1 z 1982 roku. Tym razem przy jego tworzeniu brała udział japońska marka Magis Stick pod nadzorem samego założyciela Naotaka Konna. 

Buty swój nietuzinkowy wygląd zawdzięczają klubowym inspiracją. Dokładniej wszystkim doskonale znanym, kolorowym opaskom upoważniającym do wejścia do lokalu, które przy bramce zapinane są na nadgarstkach. Co ciekawe cały upper wykonany został z Tyveku, czyli materiału, z którego produkowane są same opaski! Pomysł 10/10. Kolejnym nawiązaniem do bransoletek jest mocno rzucający się w oczy pasek w neonowym kolorze, który po odpięciu z kołnierza okalającego naszą kostkę dosłownie zamienia się w wyżej wymienioną, brandowaną nazwą modelu opaskę. Żeby jeszcze bardziej oddać imprezowy klimat projektu, uwydatnione łączenia materiału wykończone są odblaskową folią 3M. 

Buty do sprzedaży trafią 10 lutego w Japonii. Dzień później znajdziecie je w wybranych punktach sprzedaży. Nie mamy jednak informacji, czy pojawią się one w WS2, czy CL20.

Nike
Magic Stick

Tagi: -