Proponowany post

Maharishi x Nike Air Max 90 'Maha Olive' Na Otwarcie Flagowego Sklepu W Tribeca

19 sierpień 2019
Maharishi x Nike Air Max 90 'Maha Olive' Na Otwarcie Flagowego Sklepu W Tribeca

Wywodząca się ze stolicy Wielkiej Brytanii, Londynu marka Maharishi już za chwilę rozpocznie zdobywanie kolejnego rynku. Na 22 sierpnia streetwearowy label zaplanował otwarcie swojego kolejnego flagowego sklepu, tym razem na terenie USA, w modnej dzielnicy Nowego Jorku, w Tribeca. Oczywiście, takie wydarzenie nie może obyć się bez specjalnych atrakcji.

Jedną z nich będzie premiera zupełnie nowej wersji obchodzącego w przyszłym roku swoja okrągłą, 30. rocznicę powstania modelu Air Max 90. Ekipa Maharishi postanowił nieco przerobić tego klasyka, który mimo wszystkich konstrukcyjnych zmian prezentuje się naprawdę dobrze, a co najważniejsze świetnie oddaje klimat brytyjskiej marki. Tym, co jako pierwsze rzuca się w oczy to oczywiście zdekonstruowana, pozbawiona wypełnienia cholewka, którą wykonano ze 100% organicznej bawełny. Co jednak ciekawsze, stonowany kolor 'Maha Olive' osiągnięty został przy użyciu naturalnych barwników z  granatu oraz kurkumy! Pozostałe elementy, takie jak oczka, przez które przeplecione są sznurówki, Swoosh na boku, czy wszystkie elementy 'wypukłe' wykończono surowym, lakierowanym materiałem imitującym drewno powstałym ze zmielonych trocin. Całość postawiona jest na szczycie kremowej podeszwie wewnętrznej ze spodem Nike Grid powstałym z materiałów z recyklingu. Kropką nad i jest brandowana metka na szczycie języka. 

Buty dostępne będą tylko i wyłącznie w sklepach w Nowym Jorku oraz Londynie już 22 lipca. O możliwości zakupu zadecyduje raffle, do którego zapiszesz się tutaj. Sugerowana cena detaliczna wynosi 150$.
Nike
Maharishi