Proponowany post

Mamy Oficjalne Zdjęcia Supreme x Nike Air Zoom Streak Spectrum Plus

08 czerwiec 2018
Mamy Oficjalne Zdjęcia Supreme x Nike Air Zoom Streak Spectrum Plus

W końcu się doczekaliśmy. W sieci pojawiły się zdjęcia drugiego w tym sezonie projektu amerykańskiej marki Nike i nowojorskiego labelu Supreme. Część z Was już wie, że główne skrzypce grać ma bardzo specyficzny model butów, którym niewątpliwie jest Air Zoom Streak Spectrum Plus. Jak już udało się Wam przejść przez skomplikowaną nazwę, przejdźmy do samych butów.

Jasna kolorystyka to niemal wierna kopia oryginału z 2002 roku, którego białą cholewkę pokrywają charakterystyczny wzór płomieni wypełniony czerwono-fioletowym gradientem. Druga kolorystyka, której jak do tej pory nie widzieliśmy to dla nas równie mocna pozycja. Tutaj Supreme i Nike postawili na klasyczną czerń ze świetnie kolorystycznie dopasowanymi płomieniami w odcieniach zieleni oraz turkusu. Wszystko komponuje się idealnie. Elementami łączącymi obydwie paty są oczywiście wypukłe kapsułki z logo Supreme na języku oraz napis 'World Famous' na tyle. Podsumowujący, my będziemy próbować, a Wy?

Na ten moment niestety nie wiemy, przy okazji, którego dropu buty trafią do sprzedaży, ale jeżeli możemy strzelać to już za tydzień. Cena, jaką trzeba będzie za nie zapłącić to 160$.


Nike
Supreme

Tagi: nike supreme