Mamy pierwsze zdjęcia nadchodzących Ambush x Nike Dunk High “Deep Royal”

27 kwiecień 2021
Mamy pierwsze zdjęcia nadchodzących Ambush x Nike Dunk High “Deep Royal”

Już w styczniu sneakersowy świat obiegła informacja o tym, że projekt na linii Ambush x Nike będzie kontynuowany i po biało-czarnej oraz zupełnie różowej kolorystyce Ambush x Nike Dunk High oraz zapowiedzi wersji F&F w kolorystyce 'Chicago' w sprzedaży zobaczymy czwartą wersję tej ciekawej sylwetki - 'Deep Royal'. Od tego czasu minęło kilka miesięcy, a my zdążyliśmy już zapomnieć o tym elektryzującym duecie.

Po tygodniach oczekiwania w sieci w końcu pojawiły się pierwsze zdjęcia tytułowych Ambush x Nike Dunk High “Deep Royal”, którym naszym zdaniem warto przyjrzeć się nieco bliżej. Jeżeli kojarzycie, a może nawet mieliście styczność z poprzednimi kolorystykami tego przeprojektowanego w stylu Ambush modelu, to nie będziecie niczym szczególnym zaskoczeni, bowiem buty skonstruowano przy użyciu analogicznych materiałów, w ten sam sposób. Stąd też wysoki upper z potężnym Swooshem wychodzącym poza obrys cholewki dalej wykonany jest przy użyciu mięsistej skóry licowej z elementami z tworzywa sztucznego. Kolorystyk, a to coś, co zdecydowanie może się spodobać fanom klimatu vintage oraz prostych kolorystyk z rodziny Dunków, czy Jordanów jedynek. Buty ubrane są w nasycony odcień niebieskiego 'Deep Royal Blue', biel, beż o odcieniu 'Pale Ivory', oraz czerń, które razem prezentują się nienagannie. 

Buty w sprzedaży w wybranych punktach z limitowanymi sneakersami Nike (  jest szansa, że również w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store ) zobaczymy na przełomie wiosny i lata. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 180$.