Proponowany post

Mamy Zdjęcia Kolejnej Kolorystyki Sacai x Nike Blazer Mid

10 kwiecień 2019
Mamy Zdjęcia Kolejnej Kolorystyki Sacai x Nike Blazer Mid

Stosunkowo nie dawno, bo z początkiem tego miesiąca informowaliśmy Was o tym, że kolekcja Nike x Sacai to coś więcej niż wspominaliśmy za pierwszym razem. Co jakiś czas w sieci pojawiają się informacje o nowej kolorystyce jednego z dwóch modeli butów, LDV Waffle czy Blazer Mid

Dziś przychodzi pora, aby pokazać Wam kolejny, czwarty już barwnych tych drugich. Materiałowo chyba nie ma potrzeby specjalnie się nad nimi rozwodzić, bowiem wszytko skonstruowane jest przy użyciu tych samych materiałów z naciskiem na naturalną skórę licową. Piankowe języki 'niechlujnie' obszyte nylonem, podwójny Swoosh czy wielowarstwowa podeszwa również pozostały na swoich miejscach. Jeżeli chodzi o kolorystykę, tutaj jest zdecydowanie najspokojniej. Całość zdominowana jest przez jasne, utrzymane w skali szarości barwy bez żadnych kolorowych dodatków z wyłączeniem jednego czarnego kompletu sznurówek, które znajdziecie w zestawie czy napisu 'Nike Sacai' na tyle. 

Niestety musimy Was zmartwić, ponieważ data premiery nie jest nam jeszcze znana. Mówi się, że buty do sprzedaży trafią jeszcze tej wiosny. Czekamy  na rozwój sytuacji. Jak tylko dowiemy się czegoś nowego, od razu się o tym dowiecie.


Sacai x Nike Blazer Mid
Kolor: White/Wolf Grey
Styl: BV8072-100
Data: Wiosna 2019
Cena: $140

Nike
Sacai