Proponowany post

Marc Newson x NikeLab Air VaporMax

16 marzec 2017
Marc Newson x NikeLab Air VaporMax

Australijski designer, Marc Newson, który swoją edukację w tematyce projektowania rozpoczął od tworzenia biżuterii po raz kolejny nawiązał współpracę z amerykańskim gigantem, marką Nike. Nie wtajemniczonym możemy zdradzić, że jego dziełem jest kontrowersyjny model Nike, a mianowicie Zvezdochka debiutująca w 2010 roku. 

Najnowszym projektem jest NikeLab Air VaporMax będący indywidualną wizją Marca. Futurystyczna cholewka jest nawiązaniem do tradycyjnych mokasynów, co oczywiście widać na pierwszy rzut oka. Zestawienie naturalnej, beżowej skóry z kontrastującym, turkusowym Flyknitem daje niepowtarzalny efekt. Dodatkowo zastosowanie wysokiej cholewki wyróżnia to wydanie na tle standardowych VaporMaxów, które zadebiutują na sklepowych półkach już 26 marca. Całość postawiono oczywiście na innowacyjnej platformie, której bliżej przyjrzeć możecie się na załączonych poniżej fotografiach.

Buty w wybranych punktach z asortymentem marki zadebiutują w Air Max Dax. Sugerowana cena detaliczna producenta wynosi 275$.

NikeLab

Tagi: -