Proponowany post

Marvel x adidas Marquee Boost 'Thor' - Oficjalne Zdjęcia

19 kwiecień 2019
Marvel x adidas Marquee Boost 'Thor' - Oficjalne Zdjęcia

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam zdjęcia butów marki adidas z kolekcji inspirowanej postaciami z uniwersum Marvela. Mieliśmy wówczas pewne wątpliwości, co od tego, czy aby na pewno pokazane zostały wszystkie modele. Okazuje się, że nie. Dziś mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć modelu Marquee Boost, który w kolekcji 'Heroes Among Us' został przypisany do Thora. 

Meshowa cholewka, którą tutaj widzimy w odcieniach szarości, nawiązuje do zbroi, w jakiej najczęściej można zobaczyć Thora. Czerwony kołnierz odnosi się do jego peleryny, natomiast kilka złotych akcentów może być nawiązaniem do koloru włosów naszego bohatera z Asgardu. Bardzo fajnym smaczkiem jest srebrny emblemat na języku przedstawiający "Mjolnir", czyli charakterystyczną broń Thora. Fajnie, że pomyślano o udekorowaniu wkładek. Znajdziemy na nich logo adidasa oraz Mavela. Cholewka osadzona jest na białej piance Boost, a jeszcze niżej mamy podeszwę zewnętrzną wykonaną z gumy transparentnej. 

Marvel x adidas Marquee Boost w kolorystyce 'Thor' pojawią się w sprzedaży tego samego dnia, co reszta butów z kolekcji 'Heroes Among Us'. Przypomnimy Wam tylko, że będzie to 26 kwietnia, czyli dzień po premierze filmu "Avengers: Endgame". My już nie możemy się doczekać zarówno filmu, jak i butów i mamy nadzieję, że będzie je można kupić w polskich sklepach. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się te buty. Mamy tutaj koszykarzy, którzy chętnie by zagrali w tej kolorystyce...być może tak, jak Thor mają one jakieś super moce...


Marvel x adidas Marquee Boost “Thor”
styl: EF2258
cena: $130