Proponowany post

MISBHV x Reebok Daytona DMX 'Black/Green'

27 sierpień 2019
MISBHV x Reebok Daytona DMX 'Black/Green'

Kilka miesięcy po premierze pierwszego oficjalnego projektu naszego rodzimego, streetwearowego brandu MISBHV prowadzonego przez Natalię Maczek i Tomasza Wirskiego z brytyjską marką Reebok wracamy do Was z kolejnym newsem z nimi związanym. Od jakiegoś już czasu mówi się, że projekt na bazie naprawdę świetnego modelu DMX Daytona ma być kontynuowany i tak faktycznie się stało. Już niebawem w sprzedaży zobaczymy drugą kolorystykę tej sylwetki. 

Wszytko, wskazuje na to, że buty pod względem materiałów będą wierną kopią pierwszej, kwietniowej wersji. Wyposażony w dodatkową, regulowaną zamkiem błyskawicznym nakładką upper dalej skonstruowany będzie przy użyciu kilku syntetycznych materiałów. Głównym budulcem jest miękka, meshowa siatka, którą ukryto pod warstwą cienkiego materiału. W dolnej części, na styku z podeszwą znajdziemy kilka usztywniających paneli z połyskującej skóry, a w samym centrum półprzeźroczystą kapsułkę z logo brytyjskiej marki. Element ten powielony jest na tyle oraz na szczycie perforowanego lakierowanego języka. Kolorystycznie wszytko zdominowane jest przez klasyczną czerń z kontrastującymi, neonowo-zielonymi akcentami, takimi jak, chociażby wcześniej wspomniane logo na wtopionej w bok łezce, napis MISBHV przebijający się przez kołnierz na tyle, czy gradient na lekko połyskującej podeszwie. Kropką nad i jest półprzeźroczysty, brandowany spód podeszwy.

Teraz kilka suchych faktów. Buty do sprzedaży trafią już niebawem, bo 31 sierpnia. Niestety, wszystkich zainteresowanych musimy zmartwić, ale retail dalej wynosić będzie 300 euro.
Reebok
MISBHV