Proponowany post

MISBHV x Reebok Daytona DMX - Zapowiedź

07 czerwiec 2018
MISBHV x Reebok Daytona DMX - Zapowiedź
Pierwsze zdjęcia i informacje na temat collabo MISBHV z brytyjską marką.

Wczoraj wieczorem w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się pokaz nadchodzącej kolekcji SS19 polskiej marki MISBHV. Część z Was pewnie wie, że rodzimy brand zarządzany pod okiem Natalii Maczek oraz Tomasza Wirskiego nawiązał współpracę z brytyjską marką Reebok. Jak do tej pory projekt był ściśle chroniony, a informacje na jego temat były naprawdę szczątkowe. Wszytko, stało się jednak jasne wczorajszego wieczoru, kiedy to buty po raz pierwszy ujrzały światło dzienne.

O ile się nie mylimy bazą do tego projektu stał się model Daytona DMX, którego korzenie sięgają 2000 roku. Dla porównania udało się nam znaleźć jedno zdjęcie oryginału sprzed lat, które załączamy poniżej.

Zdaje się, że w collabie z MISBHV do nazwy dodane jest słowo Fusion, ale tego nie jesteśmy pewni. Przyjrzyjmy się jednak butom z bliska, bo to właśnie wygląd jest w nich najważniejszy. Buty na pierwszy rzut oka nie specjalnie rzucają się w oczy, co akurat dla wielu z Was może być ogromnym plusem. Biała, spodnia część uppera prawdopodobnie wykonana jest z syntetycznej siateczki, na którą nałożono półprzeźroczysty, matowy kołnierz zapinany na zamek błyskawiczny. Boczne panele zaś wycięto z odblaskowego materiału 3M pojawiającego się również na czubku czy kołnierzu okalającym kostkę. Prócz samego wyglądu, elementem zdradzającym udział MISBHV w tym projekcie jest srebrny napis przechodzący przez tył buta. Jest również szansa, że znajduje się ono na wystającym kapslu na szczycie języka. Całość wieńczy przechodzący dookoła kostki system sznurowania zakończony ściągaczem oraz podeszwa z systemem DMX.

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana, natomiast biorąc pod uwagę to, że buty wzięły udział w pokazie prezentującym kolekcję spring/summer 2019 to właśnie wtedy powinny pojawić się w sprzedaży. Mamy nadzieję, że znajdziemy je w stołecznym butiku Cl20.
Reebok
MISBHV

Tagi: misbhv reebok