Proponowany post

mita Sneakers & Asics-Tiger Kontynuują Projekt 'Trico'

04 październik 2018
mita Sneakers & Asics-Tiger Kontynuują Projekt 'Trico'

Wszyscy prawdziwi fani japońskiej marki Asics-Tiger, a dokładniej modelu GEL-Lyte III kojarzą jubileuszowy projekt '25th Anniversary' z okazji 25. powstania tej sylwetki. To właśnie wtedy na sklepowych pólkach pojawiło się wiele świetnych, kolaboracyjnych projektów. Jednym z uczestników był japoński butik mita Sneakers ze swoimi niebieskimi trójkami.

Rok później w sprzedaży pojawiły się GEL-Lyte V, których kolorystyka dosłownie żywcem przeniesiona została z III. Zobrazować możecie je sobie tutaj. Jak się okazuje, schemat ten jest na tyle dobry, że ponownie postanowiono po niego sięgnąć. Tym razem sytuacja powtarza się ze względu na 25 rocznicę powstania innego biegowego modelu butów, a mianowicie GEL-Kayano. Jubileusz ten mita Sneakers oraz Asics-Tiger uczczą dwiema kolorystykami tej kultowej biegówki. Sięgając do korzeni w sprzedaży zobaczymy pierwsze GEl-Kayano oraz ich 25. generację. Każdy z nich niemal od góry do dołu oblany jest kilkoma odcieniami niebieskiego z dodatkiem krwistej czerwieni oraz bieli. Tę drugą znajdziemy na podeszwie wewnętrznej, która zarówno w jednym, jak i drugim wyposażona jest w system amortyzacji GEL, w mniej lub bardziej rozbudowanym stopniu. 

Data premiery przewidziana jest na 6 października w mita Sneakers w Japonii. Bardzo możliwe jest jednak to, że nieco później dostaniemy je również w najlepszych punktach sprzedaży na całym świecie.
mita Sneakers
Asics-Tiger