Proponowany post

Mizuno Debiutuje Z Nową Linią Zatytułowaną 'EM SELECTION'

19 listopad 2020
Mizuno Debiutuje Z Nową Linią Zatytułowaną 'EM SELECTION'

Japońska marka Mizuno otworzyła swój pierwszy sklep ponad sto lat temu i od tamtej pory rzuca wyzwanie sportom i innowacjom materiałowym. W aktualnym sezonie jesień/zima '20 rozpoczynają nowy projekt zatytułowany „EM SELECTION” - EM jest skrótem od „Experience the Extreme and Experimental Mizuno”, który bardzo nas zaciekawił.

Etos, który leży u podstaw procesu projektowania tego nowego przedsięwzięcia, polega na skrupulatnym rzemiośle i niekończących się innowacjach, z których kojarzony jest brand. Mizuno wyodrębniło wybrane produkty z ich regularnego asortymentu i dopasowało je do wymagań współczesnego użytkownika, który potrzebuje swojej odzieży do pracy w trudnych warunkach miejskich. W kolekcji znajdzie się kompleksowy wybór odzieży wierzchniej, ale i obuwia. Różnorodne płaszcze puchowe podkreślają całość i pokazują zaangażowanie marek w wysoką wydajność. Wyprodukowana w Mizuno Ice Factory w Tamba City w prefekturze Hyogo, wysokiej jakości odzież wierzchnia wykorzystuje innowacyjny materiał o nazwie Breath Thermostat, który jest fabrykatem pochłaniającym wilgoć i zatrzymującym ciepło, zwiększając ciepło użytkownika. Odblaskowe detale i wodoodporne zamki to dwa z wielu funkcjonalnych detali, które przeplatają się w kolekcji. Oprócz tego opracowali też model obuwia o nazwie Shadow 3D, który łączy metody druku 3D z kultową sylwetką Mizuno - idealny przykład tradycji spotykającej się z nowoczesną technologią.

Kolekcja EM SELECTION już teraz dostępna jest w wybranych punktach sprzedaży głównie w Azji. Jeżeli jednak szukasz klasycznych, wygodnych butów sportowych od Mizuno zajrzyj TUTAJ, gdzie jest naprawdę duży wybór. 


Mizuno

Tagi: mizuno