Proponowany post

'Mono Pack', czyli 4 kolorystyki letniej wersji adidas Yeezy Boost 350 V2s

08 marzec 2021
'Mono Pack', czyli 4 kolorystyki letniej wersji adidas Yeezy Boost 350 V2s

Kane West i niemiecka marka adidas niejednokrotnie kombinowali już przy wzorze kultowych 350-tek w wersji V2. Na przestrzeni lat, od kiedy buty są na rynku oraz masy wypuszczonych kolorystyk, przechodziły one lifting, którego doczekały się po raz kolejny - chociaż mówi się, że teraz buty dostaną zaktualizowaną nazwę brzmiącą adidas Yeezy Boost 350 V2s.

Buty o zupełnie innej, pokrytej nieregularną perforacją cholewce kojarzą nam się z postaciami z filmów Sci-fi. Zabieg ten zapewnić ma nam odpowiedni poziom termoregulacji podczas ciepłych, letnich dni, na kiedy zaplanowana jest ich premiera. Otwory, przykryte są cienką warstwą dodatkowej siateczki, którą dodatkowo zdobi charakterystyczna dla 350-tek smuga ciągnąca się na boku. Ze względów konstrukcyjnych zrezygnowano z uwydatnionego szwa ciągnącego się przez środek chowając go do środka, co wygląda naprawdę schludnie. Takie Elementy, jak grube, makaronowe sznurówki, czy heel tab pozostały bez zmian. Taka sama jest również niezastąpiona, bardzo wygodna podeszwa z pianki Boost otoczona karbowaną gumą. W tworzącej 'Mono Pack' paczce znajdziemy cztery nadchodzące kolorystyki, których premiera podzielona będzie na regiony.

W pierwszej kolejności, czyli 21 czerwca zadebiutują trzy pierwsze warianty barwne: 'Mono Ice', 'Mono Clay' i 'Mono Mist', natomiast dwa miesiące później, 21 sierpnia 'Mono Light'. Sugerowana cena detaliczna za parę wynosić będzie niezmienne 899 zł, a buty powinniśmy zobaczyć w CL20.