Proponowany post

Mortal Kombat x Under Armour x Mache Customs

18 styczeń 2019
Mortal Kombat x Under Armour x Mache Customs

Amerykańska marka Under Armour postanowiła, że w związku ze zbliżającą się premierą kolejnej części gry Mortal Kombat, wypóści w porozumieniu z deweloperami i customerem Mache Customs specjalną kolekcję modelu Anatomix Spawn.

Plany zakładają, że powstanie sześć wersji odpowiadających kilku postaciom z gry. Będą to; Scorpion i Sub Zero, czyli chyba dwie najbardziej lubiane postacie, które pojawiały się niemalże w każdej odsłonie gry. Reszta "zawodników" to Sonya Blade, Raiden, Scarlet i Shao Khan. Na poniższych zdjęciach możemy zobaczyć, jak mniej więcej będą wyglądały te customy, ale my już w tym momencie możemy powiedzieć, że chcemy takie! Sposób w jaki namalowane są postacie, jest fantastyczny, a poziom detali jest imponujący. Oczywiście to dopiero próbka tego co nas czeka...w tym miejscu możnaby użyć słów Shang Tsunga z filmu "Mortal Kombat" z 1995 roku "And now for a taste of things to come".

Znacznie więcej dowiemy się, gdy będziemy bliżej premiery Gry "Mortal Kombat 11", albowiem pojawienie się  butów w sprzedaży ma być z nią powiązane. Tymczasem zachęcamy Was do obejrzenia video prezentującego gameplay najnowszej odsłony tej kultowej bijatyki. Podczas specjalnego eventu, który odbył się wczoraj,  współtwórca Mortal Kombat, Ed Boon opowiedział trochę o nowym produkcie, nowych funkcjach, pokazana została walka pomiędzy Scorpionem i Baraką. Nie wiemy, jak Wy, ale my czekamy i na buty i na grę.