Proponowany post

Na Horyzoncie Pojawiła Się Kolejna Kolorystyka Jordan Why Not Zer0.2 SE

02 październik 2019
Na Horyzoncie Pojawiła Się Kolejna Kolorystyka Jordan Why Not Zer0.2 SE

Russell Westbrook jest bardzo zadowolony z przenosin do Houston. Podczas Media Day, który odbył się kilka dni temu, z jego twarzy nie schodził uśmiech. Nic dziwnego, znowu będzie grał u boku swojego dobrego znajomego Jamesa Hardena i zanosi się na to, że panowie narobią w nadchodzącym sezonie sporo szumu. Niewykluczone, że w którymś meczu Westbrook zagra w w zupełnie nowej wersji kolorystycznej swojego sygnowanego modelu Jordan Why Not Zer0.2 SE.

Podobnie, jak wszystkie poprzednie warianty kolorystyczne, tak i ten, który nawiasem mówiąc, nie ma żadnego pseudonimu, jest bardzo szalony. Znaczna część cholewki, która bazuje na kolorze białym  ozdobiona jest licznymi napisami z pytaniem "Why Not?". Uzupełnieniem są szare boczne panele oraz pomarańczowe, czarne i fioletowe dodatki. Upper osadzony jest na jasnej podeszwie środkowej i zewnętrznej. Musimy przyznać, że jest to kolejna kolorystyka najnowszych butów Westbrooka, która bardzo nam się podoba...a jak jest z Wami? Gralibyście?

Razem z poniższą porcją zdjęć mamy dla Was informację o premierze tych butów. W sprzedaży pojawią się one już 15 października. Mamy nadzieję, że bez problemu będzie je można kupić w sklepach dysponujących produktami Jordan Brand. Mamy tu oczywiście na myśli warszawski KICKS Store i Sklep Koszykarza.


Jordan Why Not Zer0.2 SE
kolor: White/Orange Pulse-Black-Particle Grey
styl: AQ3562-101
cena: $125