Proponowany post

Nadchodzą adidas Yeezy 500 High 'Slate'

21 sierpień 2019
Nadchodzą adidas Yeezy 500 High 'Slate'

Niektórzy z Was z niecierpliwością wyczekują nadchodzącej wielkimi krokami premiery adidas Yeezy 500 w nowej kolorystyce 'Bone White', która już w tę sobotę pojawi się, chociażby w stołecznym butiku CL20, gdzie odbywają się wszystkie premiery butów powstałych we współpracy niemieckiej marki z trzema paskami oraz Kanye Westa. Oczywiście, to nie jedyna premiera spod rąk tego duetu, a w kolejce ustawionych jest już naprawdę sporo najróżniejszych pozycji.

Jedną z tych, której pierwsze zdjęcie dosłownie kilka godzin temu obiegło internet jest nowa odsłona wyżej wspomnianych Yeezy 500,  ale w zdecydowanie innej odsłonie, niż ta, do której zostaliśmy przyzwyczajeni. Kanye postanowił podnieść jak to tej pory niską cholewkę i zrobić z nich coś na wzór od czasu do czasu pojawiających się w sprzedaży Boots'ów i w taki oto sposób już za jakiś czas na sklepowych półkach pojawią się adidas Yeezy 500 High w swojej pierwszej kolorystyce 'Slate'. Okalający kostki upper skonstruowany jest z połączenia bardzo delikatnego nubuku oraz neoprenu. Między standardową podeszwą z 500, a upperem dalej znajdziemy kawałek ochronnej gumy, czyli właściwie prócz wysokości cholewki niewiele się zmieniło. Czy buty znajdą swoich fanów? Uważamy, że tak, a w szczególności w sezonie jesienno-zimowym, kiedy zacznie dokuczać nam nieco gorsza pogoda. Poniżej kilka jeszcze słabej jakości zdjęć.

Premiera przewidziana jest na grudzień. Sugerowana cena detaliczna wynosić ma 220$, czyli w naszym kraju spodziewamy się kwoty w granicach 849zł. Standardowo butów szukajcie tutaj.
adidas