Proponowany post

Nadchodzą Air Jordan 1 Mid SE 'Gold Satin'

10 lipiec 2019
Nadchodzą Air Jordan 1 Mid SE 'Gold Satin'

Jeśli wydawało Wam się, że w tym roku nie zobaczymy już żadnych Air Jordan 1 Mid, to byliście w błędzie. Amerykańska marka chyba dopiero się rozkręca, jeśli chodzi o "średnie" jedynki. Dziś mamy dla Was serię oficjalnych fotek kolejnej wersji kolorystycznej tego modelu. 'Satin Gold', bo taka jest nazwa tego wariantu, będzie wydaniem Premium. 

Ten "lepszy" status nadaje tym butom satyna w złotym kolorze, którą pokryte są boczne panele, kołnierz oraz toe box. Uzupełnieniem cholewki jest granatowy nubuk. Przyznamy, że połączenie materiałów i kolorów wyszło tutaj zaskakująco dobrze. Aby nieco ożywić projekt na języku i na wkładkach umieszczono Jumpmana w bardzo wyrazistym kolorze o nazwie "fuchsia". Całość stoi na białej podeszwie środkowej i białym outsol'u. Trochę szkoda, że podeszwa zewnętrzna nie jest w innym kolorze. Jesteśmy jednak przekonani, że prezentowane jedynki znajdą swoich odbiorców. W sumie Midy nie są takie najgorsze...prawda?

Jeśli chodzi o dokładną datę pojawienia się omawianych jordanów w sprzedaży, to nie posiadamy takich informacji. Oficjalne zdjęcia pozwalają nam jednak sądzić, że Air Jordan 1 Mid SE Premium w kolorystyce 'Satin Gold' trafią na sklepowe półki już wkrótce. Osoby zainteresowane powinny sprawdzać stronę producenta oraz warszawski KICKS Store, czy Sklep Koszykarza. Dajcie nam znać, jak Wam podobają się te jedynki.


Air Jordan 1 Mid SE Premium
kolor: Stain Gold/Obsidian-White
styl: 852542-401
cena: $120