Nadchodzą Damskie Nike WMNS Dunk Low „Lemon Drop”

12 luty 2021
Nadchodzą Damskie Nike WMNS Dunk Low „Lemon Drop”

Niemal codziennie serwujemy Wam kolejne informacje na temat kultowego modelu Nike Dunk. Jak się domyślacie, dziś  nie będzie inaczej.

W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia kolejnej bardzo ciekawej odsłony tego mającego już 36 lat na karku modelu. Co więcej, tytułowe Nike WMNS Dunk Low „Lemon Drop”, jak podpowiada nam skrót WMNS zarezerwowane są one dla kobiet i do nich w dużej mierze kierowane. Oczywiście, część panów zainteresowanych tematem również będzie mogła próbować swoich sił w zakupie, bo prawdopodobnie wyprodukowano je do rozmiaru 44.5. Jeżeli chodzi o same buty, to przy dopisku 'Lemon Drop', nie mogło być inaczej i designerzy z Oregonu postawili na kilka odcieni wiosennej, cytrynowej żółci, którymi pokryli skórzano-nubukową cholewkę. Elementem wyróżniającym jest haftowana cytryna na pięcie oraz faktura Swoosha, przywodząca na myśl oszronioną szklankę pełną orzeźwiającej lemoniady. Niestandardowo wykończony jest również szczyt języka, przypominający wafelek od logów. 

Szczegóły premiery Nike WMNS Dunk Low „Lemon Drop” 

Jeżeli chodzi o datę premiery, to na ten moment szczegóły debiutu Nike WMNS Dunk Low „Lemon Drop” nie są nam znane. Szukajcie ich jednak w stołecznym butiku WS2.

Nike WMNS Dunk Low „Lemon Drop” 
Cena: 120 EUR
Kolor: Lemon Drop / Opti Yellow / Sail / Zitron
Kod: DJ6902-700
Data premiery: TBA


Nike