Proponowany post

Nadchodzą Dwie Kolorystyki Birkensock Boston Powstałe We Współpracy Ze Stüssy

04 sierpień 2020
Nadchodzą Dwie Kolorystyki Birkensock Boston Powstałe We Współpracy Ze Stüssy

Od ostatniego kolaboracyjnego projektu pomiędzy Nike, a Stüssy minęła dosłownie chwila, a streetwearowy brand ze słonecznej Kalifornii oficjalnie prezentuje efekty swojej kolejnej współpracy. Tym razem kierowana jest ona do innego typu odbiorców, a marką, z którą weszli w kooperację, jest niemiecki producent obuwia Birkenstock, który na rynku działa od 1774 roku. 

Wspólnymi siłami postawili na nasz ulubiony model butów od Birkenstock, a mianowicie mocno zabudowany w przedniej części cholewki Boston. To, co wyróżnia te klapki, to materiał, z którego wykonano część cholewki, a mianowicie zamsz, którego pasiasta struktura imituje sztruks z subtelnym, tłoczonym brandingiem na boku, zaraz pod regulowaną klamrą. Całość zespolona jest ze specjalnie profilowaną, korkową podeszwą zintegrowaną z lateksowym spodem oraz zamszową wyściółką. Wszytko, to przekłada się też na cenę, która oscyluje w granicach 188$. Zapomnieliśmy wspomnieć, że Stüssy x Birkensock Boston dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru, 'Anthracite' i 'Bone'.

Sprzedaż rusza 7 sierpnia. Ciekawi nas, czy jeżeli produkty marki Birkenstock oraz Stüssy dostaniemy w WS2, to czy możemy się i tam spodziewać premiery tego wydania?


Stüssy
Birkensock