Nadchodzą Dwie Kolorystyki Jakościowych Nike Air Force '07 Craft

18 czerwiec 2020
Nadchodzą Dwie Kolorystyki Jakościowych Nike Air Force '07 Craft

Nie ma się co oszukiwać, że jakość materiałów użytych do produkcji GR'owych wydań kultowego modelu Air Force 1 pozostawia wiele do życzenia, co ma odwzorowanie w ich stosunkowo niskiej cenie. Od czasu, do czasu designerzy amerykańskiej marki potrafią nas zaskoczyć i tak właśnie stało się w przypadku tytułowej wersji, w której nazwie znajdziemy dopisek 'Craft'

Słowo to oznacza, że buty skonstruowane zostały ze zdecydowanie lepszego jakościowo materiału. Upper skonstruowano przy użyciu mięsistej, naturalnej skóry o ziarnistej fakturze z zamszowym dodatkiem na pięcie i nylonem na języku. Oczywiście, wydanie to będzie wyróżniało jeszcze kilka innych elementów, takich jak przeprojektowane metki na szczycie języka, dodatkowa, brandowana zakładka na tyle czy logo na wkładkach. Nieco inny jest też lacelock u podnóża sznurówek, ale zwróćcie też uwagę na sam kształt cholewki, który jest bardziej opływowy względem standardowych, bardziej kwadratowych wydań, co uwarunkowane jest znacznie lepszą jakością skóry użytą do produkcji, o której już wspominaliśmy. Póki co, światło dzienne ujrzały dwie bardzo proste wersje kolorystyczne, zupełnie białą oraz czarną osadzoną na jasnej podeszwie. 

Niestety, na ten moment data premiery nie jest nam znana. Niemniej, jednak, jeżeli buty pojawią się w naszym kraju, to między innymi w stołecznym butiku WS2.


Nike