Proponowany post

Nadchodzą Dwie Kolorystyki Nike Air Force 1 'Have A Nike Day'

18 grudzień 2018
Nadchodzą Dwie Kolorystyki Nike Air Force 1 'Have A Nike Day'

Dawno, dawno temu mieliśmy przyjemność informować Was o kolejnej paczce butów spod logo Swoosh'a. Dokładnie w czerwcu tego roku wyciekło pierwsze info na temat 'Have A Nike Day' packu, który w sprzedaży podobno pojawić ma się w okolicy Air Max Day. Coś nam się jednak wydaje, że nastąpi to nieco wcześniej. 

W sieci pojawiły się bowiem oficjalne zdjęcia kolejnego modelu butów, który prawdopodobnie zasili wyżej wspomnianą paczkę. Jest nim doskonale wszystkim znany Air Force 1, którego korzenie sięgają 1982 roku. Buty dostępne będą przynajmniej w dwóch wariantach, które łączy jedno. Tym czymś jest charakterystyczny emotikon nadrukowany na panelu bocznym. Minkę tą kojarzyć możecie, chociażby z wkładek w Nike Air Max 1/97 SW, ale i nie tylko. Po raz pierwszy motyw ten pojawił się już dawno temu i używany był na koszulkach amerykańskiej marki. Wracając do butów, to jak już wspomnieliśmy, do wyboru będziemy mieli dwa warianty. Zacznijmy od tego bardziej rzucającego się w oczy, czyli różowego. W tym przypadku upper wykonany jest przy użyciu naturalnego, lekko włochatego zamszu z dodatkiem skóry na tyle. Pudrowy róż na górze zestawiony jest z jasną podeszwą i pasującym do cholewki spodem. Drugi wariant jest zdecydowanie bardziej stonowany. Tutaj projektanci Nike postawili na klasykę. Upper w całości wykonany jest przy użyciu białej, licowej skóry z ciemnym outsolem i nadrukiem na boku. Każdy z nich łączy okolicznościowa metka z hasłem 'Have A Nike Day'.

Co do daty premiery, to jeszcze nie wiemy, kiedy buto pojawią się w sprzedaży. Co do polskiej dostępności, liczymy, że buty pojawią się i tutaj.
Nike